Plnící, balící a etiketovací stroje


Řezací stroje

Ušetřete si čas za pomoci řezací linky, která si hravě poradí s řezáním pečiva vodorovně i do klínu, či s řezáním sýrů na 16 stejných dílků. Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si přesně takový typ potravinářského řezacího stroje, který potřebujete. A abyste si ještě více ušetřili práci, pořiďte si plnící dopravník baget, který je určen pro rychlou manipulaci s pečivem od jeho rozříznutí po plnění.

Informujte se o jedinečných vlastnostech řezacího stroje a kontaktuje nás. Nabízíme individuální navržení strojů dle vašich požadavků či technických potřeb výroby.

Řezací stroj baget a kulatého pečiva - typ RSB

Řezací stroj baget a kulatého pečiva pro řezání vodorovně a do klínku.

Řezací a plnící stroj baget - typ RSS

Rozvírací, fixační a plnící dopravník baget je určen pro fixaci rozříznutých baget, orientaci natáčením o 90° a nuceného rozevření baget, navedení pod ústí plničky, naplnění např. majonézových dresingů a dále výstupem na zdobící pás.

Řezací stroj sendvičů - typ RZS

Řezací stroj sendvičů typ RZS s rotačním nožem je určen k automatickému rozříznutí dvou naplněných sendvičů (4 chlebů). Obsahuje automatické rovnání před úhlopříčným řezem.

Řezací stroj tvrdých sýrů a paštik - typ UKZ

Řezačka tvrdých sýrů umožňuje rozdělit válcové např. "plísňové" sýry na 16 stejných dílů. Pořiďte si toto krájecí zařízení vyrobené z nerezové oceli a plastu.

Ultrazvukové řezání potravin

Ideálním řešením pro potraviny, které se obtížně krájí standardní metodou, je stroj na ultrazvukové řezání a krájení. Umožňuje krájení paštik, měkkých sýrů nebo dortů na stejně velké kusy.© 2023, MAVET CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑