Plnící, balící a etiketovací stroje


Zavírací stroj typ SUS

Uzavírací zařízení SUS je určeno pro šroubové utahování uzávěrů na dózy nebo láhve. Pohyb šroubové momentové hlavy nahoru a dolů pomocí klikového mechanizmu je automatický. Naopak tomu vkládání dóz a víček je ruční. Uzavírací stroj SUS umí však více, podívejte se na jeho technické parametry.

Usnadněte si práci za pomoci uzavíracího stroje SUS. Na zakázku jsem schopni stroj upravit dle vašich požadavků. Po zhotovení zajistíme montáž a uvedení do provozu. Pořiďte si jej.

Funkce uzavíracího stroje SUS

Víte, že typ SUS za hodinu uzavře 600 - 900 lahví?Po vložení dózy nebo láhve s ručně nasazeným víčkem do držáku, ve kterém je umístěn spouštěcí mikrospínač, dojde k rozběhu motoru.

  • Výstupní hřídel (klikovka) provede jednu otáčku. Při ní hlava klesne, dojde k utažení víčka nastaveným momentem a hlava se zvedne do výchozí pozice.
  • Snímač umístěný na klikové hřídeli zastaví stroj.
  • Po vložení nové lahve se cyklus opakuje.

Co byste o tomto typu linky měli vědět?

Na desce je umístěno vedení, na němž je na držáku motor a převodovka. Převodovka pomocí klikového mechanizmu a ojnice pohybuje držákem nahoru a dolů. Ojnice je připevněna na vedení nastavitelně a tím je umožněno utahování různě vysokých dóz nebo lahví. Z  převodovky je vyveden pohon utahovací hlavy. Tato hlava umožňuje plynulé nastavení utahovacího momentu. Vlastní utahovací růžice je kroužek s drážkami dle víčka.

Technické parametry uzavíracího stroje SUS

Výkon stroje 600 - 900 ks/hod dle zručnosti obsluhy Obsluha 1 pracovník
Typ lahví dle dodaného vzoru Krytí IP 65
Napětí 380 V + PEN, 50 Hz Provedení nerez s plasty a barevnými kovy
Příkon cca 250 W    

Máte zájem o výrobu uzavíracího stroje na míru vašim požadavkům?

Abychom vám mohli připravit podrobnou cenovou nabídku a následně vyrobit stroj dle vašich pořadavků, je nutné informovat nás o základních požadavcích na váš stroj, kterými jsou:

  • Jaký je požadovaný výkon stroje?
  • Má stroj uzavírat láhve či kelímky a jakým způsobem?

Pokud však nemáte jasnou představu o uzavíracím stroji, uveďte nám své telefonní číslo a my vás budeme obratem kontaktovat. Po konzultaci s námi budete mít ihned jasno o požadavcích na váš nový uzavírací stroj.

Máte zájem o zavírací stroj SUS? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
© 2024, MAVET CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑