Plnící, balící a etiketovací stroje


Plnící stroj, typ MUPAK

Multi Plnící stroj MUPAK je určen k rozplňování řidkých až hustých hmot s měkkými kousky až do 15 mm, do dvou a více plněných obalů najednou. Je vhodný k instalaci k výkonným balícím strojům typu DUMAVAC, MULTIVAC, TIROMAT, DIXI aj.

Plnící stroj, typ MUPAK Mavet
Plnící stroj, typ MUPAK Mavet

Plnící zařízení typ MUPAK zvládne hravě naplnit až 5000 nádob za hodinu.

Nabízíme výrobu a prodej podtlakového plnícího zařízení typ MUPAK, který je určen pro plnění hustých hmot s měkkými kousky do 15 mm.

Usnadněte si práci za pomoci plnícího zařízení MUPAK. Na zakázku jsem schopni zařízení upravit dle vašich požadavků. Po zhotovení zajistíme montáž a uvedení do provozu.

Chcete produkovat až 300 hotových klobás za hodinu? Plnička klobás zrychlí vaši výrobu.

Jak plnící zařízení MUPAK funguje?

Plnící zařízení je objemové (max. plněný objem až 1500 ml), má vlastní stojan s kolečky. Dále je vybaven zásobníkem s čeřením proti usazování kusových částic na dně zásobníku, který se doplňuje pomocí zvedáku přepravní nádoby (tzv. japonky). Rám je na kolečkách se zásobníkem velikosti "japonky" a je sklápěcí do vodorovné roviny.

Odměřené množství hmoty se dopravuje krátkými hadicemi k ústím umístěných na držáku s možností pohybu nahoru a dolu, 3 x 2. Uzavíratelná ústí s řezacím ústrojím jsou pohyblivá a jsou umístěna nad místem plnění. Ústí vykonává pohyb směrem dolů a po dosažení dolní polohy začíná plnění. Po ukončení plnění se pohybuje nahoru a dochází k oddělení hmoty od ústí, k přesunu ústí a dalšímu cyklu.

Vlastníte vakuový balící stroj MULTIVAC či TIROMAT? Doplňte ho o balící stroj MUPAK, který je vhodný k instalaci k těmto vakuovým strojům, s jejíž pohybem je programově přizpůsoben.

Údržba plnícího zařízení je jednoduchá

Konstrukce stroje umožňuje snadnou rozebíratelnost a tím i čistění. Seřizování dávky je pomocí mechanizmu ovládaného z vnějšku stroje směrem k obsluze. Údaj je poměrný číselný údaj. Provedení je odolné pro mytí tlakovou vodou, kromě elektrických rozváděčů a motorů.

Krytí IP 65, propojení konektory. Vzduchojem s příslušenstvím pro odkalování a přimazávání tlakového vzduchu. Umístění těsně u dopravníku, ohebné potravinářské tlakové hadice, tím je omezeno zbytkové množství.

Nerezová nádoba pod pojezdovým mechanizmus pro vyčištění přívodů a ústí na konci plnění, nebo přechodu na jiné plněné medium. V ústí je odřezávací ústrojí kusových částí a je zajištěn jejich pohyb dolů a nahoru, tím se nebudou znečišťovat plechovky.

Základní technické parametry MUPAK X/Y/Z/AUT

Počet plnících ústí 1-8 Přesnost plnění při homogenních látkách +/- 1 %
Velikosti kusových částí plněných medií do 15 mm Při nehomogenních látkách +/- hmotnosti největšího kusu
Rozsah nastavení plnění do 500 ml Zásobník s čeřením velikost "japonky"
Maximální plněný objem až 1500 ml nebo násobné plnění Napětí 3 x 230/400 V  50 Hz
Objem regulovatelný 100 až 500 ml Příkon cca 500 W
Garantovaný takt stroje při plnění 500 ml – B 10 taktů/min Tlakový vzduch 0,6 MPa, 7,5 m3/hod.
Skutečný výkon stroje až 5000 ks/hod. Krytí IP 65
Provedení Nerez ocel garantované třídy, plasty a barevné kovy vše odolné proti působení čistících a desinfekčních přípravků. U stroje je zabezpečena snadná čistitelnost a desinfekce. Je zakrytován dle technických možností s ohledem na konstrukci stroje s akceptováním požadavků objednatele.

Legenda:
X – počet plnících ústí - 1 až 8
Y – maximální plněný objem – až 1500 ml nebo násobné plnění
Z – hodinový výkon – až 5000 ks/hod

Máte zájem o výrobu plnicího stroje na míru vašim požadavkům?

Abychom vám mohli připravit podrobnou cenovou nabídku a následně vyrobit stroj dle vašich pořadavků, je nutné informovat nás o základních požadavcích na váš stroj, kterými jsou:

  • O jaký produkt máte zájem - sypký, tekutý či homogenní plnicí stroj?
  • Do jakých obalů bude stroj plnit?
  • Jaký je požadovaný výkon plnicího stroje?
  • Jaké požadujete množství - rozsah plnění?

Pokud však nemáte jasnou představu o plnicím stroji, uveďte nám své telefoní číslo a my vás budeme obratem kontaktovat. Po konzultaci s námi budete mít ihned jasno o požadavcích na váš nový plnicí stroj.

Plnící stroj, typ MUPAK Mavet
Plnící stroj, typ MUPAK Mavet

Máte zájem o plnící zařízení MUPAK? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
© 2024, MAVET CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑