Plnící, balící a etiketovací stroje


Balící stroje pro potravinářství vám usnadní práci

Balící stroje pro potravinářství  vám upravíme na míru dle vašich požadavků.

Rychlejší a kvalitnější balení potravin za kratší dobu. Je to vůbec možné? Ano, s balícími stroji pro potravinářství od Mavet CZ. Balící linky jsou vhodné také pro vakuová balení, která zajistí delší trvanlivost potravin. Stroje umožňují vložení, naplnění, uzavření a etiketování výrobků. Využijte balící stroje v pekařské výrobě a dalších potravinářských odvětvích.

Používáme kvalitní balící stroje pro potravinářství české výroby

Zárukou kvality našich strojů a vaší spokojenosti je dosažení certifikátu kvality ISO 9001, který splňuje nejpřísnější kritéria evropských norem. Certifikát Český výrobek mají tyto stroje:

  • Termoformovací balící stroj DUMAVAC se používá na výrobu kelímků z tvrdé i měkké fólie. Kelímky jsou následně plněny ručně nebo je plnění nastaveno automaticky. Jedná se o vakuové balení potravin a výsledkem je pouze 1 % zbytkového kyslíku.
  • Karuselový balící stroj KARPTEK slouží k balení tekutých a práškových hmot do kelímků. Provoz balícího zařízení je automatický, veškeré pozice kelímků a víček jsou samostatně snímány infračervenými snímači, které stroj zastaví v  případě nenormálního stavu.
  • Lineární balící stroj typ LIPTEK je plně automatický a používá se k balení tekutých a práškových hmot s měkkými kousky do kelímků a misek. Nádoby uzavírá svařováním, zatlačováním nebo krycími víčky. Tento stroj se hodí i pro balení hotových jídel do misek.

Využijte také balící stroje v pekařské výrobě. Výsledkem bude efektivnější a ekonomicky nenáročný provoz.

Balící stroj pro potravinářství DUMAVAC Balící stroj pro potravinářství KARPTEK Balící stroj pro potravinářství LIPTEK

Nabízíme také servis balících strojů

Na všechny námi nabízíme balící stroje pro potravinářství nabízíme záruční i pozáruční servis. Náš technik přijede opravit balící stroj s poruchou do 24 hodin od nahlášení závady a neprodleně je ve všech případech odstraní. Objednejte si pravidelný servis a kontrolu balících strojů pro potravinářství!© 2023, MAVET CZ s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑